Prohlídka Sankturinovského domu, prohlídka od sklepa až po půdu dne 28.5.2024

Vážené členky a členové Klubu důchodců Kutné Hory, jménem Galerie Felixe Jeneweina města Kutné Hory bychom vám chtěli poděkovat za včerejší návštěvu Sankturinovského domu. Všichni, kdo absolvovali kompletní hodinu a půl dlouhou komentovanou prohlídku, si to, doufáme, užili. Zároveň se omlouváme skupině 7 dam s omezenou pohyblivostí, které se rozhodly vyjet do 1. patra výtahem a zasekly se v něm. Tato situace se nám stala poprvé a velmi nás to mrzí, stejně tak, pokud byly z tohoto zážitku otřesené. Od rána se řeší náprava a technické zajištění výtahu, aby se situace neopakovala. Jako kompenzaci této skupině, které bylo vrácené vstupné, nabízíme jako omluvu náhradní prohlídku, a to v termínu 11.6. 2024 od 10 do 12 hodin.Je zároveň potřeba uvést, že výtah jede pouze do 1. a 2. patra. Do dalších pater vede jediná cesta po schodech. Prohlídka Sankturinovského domu (od sklepení po nejvyšší patro gotické věže) je tedy značně fyzicky i časově náročná. Z tohoto důvodu je v případě vašeho zájmu rezervována celá dvouhodina. V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit. Dejte nám, prosím, vědět, zda využijete nabízenou prohlídku v rezervovaném termínu.